قوانین و مقررات

قبل از هر گونه خرید پیشنهاد می شود قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید

1 – تمامی اصول و رویه سایت لوکس فالو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

2 – ورود هر کاربر به سایت لوکس فالو زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط لوکس فالو به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات لوکس فالو از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین لوکس فالو از سوی کاربر است.

3 – خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

4 – خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوورهای صفحه خود نکند؛ در غیر این صورت لوکس فالو مختار است تمام آن فالوورها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

5 – روش ارتباطی مستند لوکس فالو با خریدار، آدرس ایمیلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین لوکس فالو ثبت کرده است.

6 – روش ارتباطی مستند خریدار با لوکس فالو، شماره موبایل مندرج در سایت لوکس فالو است.

7 – درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی لوکس فالو رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

8 – لوکس فالو به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

9 – لوکس فالو از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

10 – انجام کلیه سفارشات از یک ساعت تا 6 ساعت متغیر خواهد بود ولی ممکن است تا 24 ساعت نیز بطول بیانجامد تا سفارش آغاز گردد.

11 – در صورتی که به هر دلیل سفارشات بیش از 5 روز کاری تاخیر داشته باشد، خریدار امکان درخواست استرداد هزینه را دارد.

12 – کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

13 – پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

14 – در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود.

15 – فالوور های ارائه شده توسط لوکس فالو پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد.